Telefon +420 775 775 775
Zavolejte, radi Vám poradíme
Jak se k nám dostanete Jak k nám?
Bezbariérový přístup

Ředitel:

Jakub Pobořil
Jakub se po mnohaletém působení v managementu finanční skupiny Societé Générale, kde mimo jiné zakládal Hypocentrum Komerční banky, přesunul do neziskového sektoru kde vytvořil několik inovativních a úspěšných projektů (Auto pro invalidu a nonstop přepravu hendikepovaných "taxi" pro vozíčkáře), které přechází pod komplexní Centrum mobility o.p.s.. Má odpovědnost v oblasti příspěvků na mobilitu, převozu vozíčkářů, vyhledávání strategických partnerů, prodej produktů partnerů a řízení chodu celého Centra.

Správní rada:

Předseda správní rady:

Svetlana Petrů
Svetlana je zakladatelem, investorem a specialistou v oblasti strategického plánování. Po několikaletém působení ve státním sektoru a mnoha zahraničních stážích se rozhodla věnovat oblasti automobilového průmyslu a svůj volný čas Centru mobility. Má na starosti propojení služeb v oblasti bazaru a servisu, právní problematiku, expanzi a rozpočet Centra.

Členové správní rady:

Marko Stojanič
Marko spolu s Jakubem působil v managementu Société Générale, později přešel na specializované pozice do finanční skupiny Raiffeisenbank, kde působí dodnes. V Centru mobility má na starost rozvoj projektů, řízení lidských zdrojů a zajišťování finanční podpory od partnerů, sponzorů a dárců a jejich využití.


Jolana Pobořil
Jolana je spolu se Svetlanou zakladatelem Centra. Díky jejímu mnohaletému působení ve zdravotnictví a dizertace z psychologie má výborný přehled a znalosti v oblasti sociální pomoci, odbourávání poúrazových traumat a podpory při integraci.

Kontaktní údaje

Centrum Mobility CZ, o.p.s.

IČ: 02610663, DIČ: CZ02610663

se sídlem Barochov 31,

Řehenice, 251 67

provozovna K Hrnčířům 31, 

Praha Šeberov 149 00

zapsaná v obchodním rejstříku u

Městského soudu v Praze v oddílu O,

vložce č. 1462

tel1.: +420 775 775 775
tel2.: +420 776 440 044
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Centrum Mobility o.p.s.